با توجه به گسترش روزافزون کسب و کار الکترونیک و اقبال مناسب شهروندان ایرانی به خرید مجازی، تصمیم گرفتیم پس از 30 سال حضور در بازار الکترونیک کشور، به عرضه محصولات در فضای مجاری و بصورت کسب و کار اینترنتی بپردازیم. در این بین، ایده اصلی برای فعالیت، ارایه اجناس با کیفیت، قیمت رقابتی و ایجاد فضایی برای سایر همکاران برای فروش اجناس و کالاهای خود در فضاهای مجازی است. 

به همین منظور در وبسایت ما علاوه بر اجناسی که بصورت توسط مجموعه الکام سنتر تهیه دیده شده و در سایت قرار گرفته است، در بخشی به عنوان همکاران، کالاهایی که به وسیله همکاران در سایت ثبت شده اند نمایش داده می شوند که این کالاها با برچسب "حراجی" برروی تصاویر مشخص شده اند.
در الکام سنتر می توانید بازه گسترده ای از کالای حوزه قطعات الکترونیک را با بهترین قیمت بازار تهیه و با اطمینان از کیفیت و اصل بودن آن خریداری کنید. ثبت وبسایت در پایگاه ساماندهی سایتهای اینترنتی وزارت ارشاد به آدرس Samandehi.ir و دارابودن نماد تجارت الکترونیک به همراه بهره گیری از پروتکل https این ضمانت را به شما می دهد که خرید شما از الکام سنتر معتبر و ضمانت شده است.