مجموعه الکام سنتر با بهره گیری از تجارب چندین ساله خود در واردات قطعات الکترونیک و استفاده از کادر مجرب فنی به منظور تامین نیازهای مشتریان خود، خدمات مختلفی را ارائه می کند.

 مجموعه ای بزرگ از کابل و کانکتور کواکسیال: الکام سنتر با دارا بودن مجموعه ای بزرگ از کابل و کانکتور کواکسیال با کیفیت و قیمت مناسب، در تلاش است رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

مونتاژ انواع سیم، کابل و کانکتور: الکام سنتر سفارش های مختلف مونتاژ را با کیفیت مناسب انجام می دهد.

 

وارد کننده انواع قطعات الکترونیک بصورت DIP و SMD:الکام سنتر با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود می تواند انواع قطعات حوزه الکترونیک را در کوتاه ترین زمان ممکن و قیمت رقابتی از کشورهای مختلف وارد کند.

طراحی و ساخت مدارهای دیجیتال و RF: الکام سنتر با بهره گیری از کادر فنی مجرب خود، طراحی و ساخت مدارهای دیجیتال و RF را با کیفیت مناسب به انجام می رساند.

 

واردکننده انواع قطعات و ماژول های صنعتی: تجربه چندین ساله با کارخانه ها و مراکز صنعتی بزرگ کشور، باعث شده تا الکام سنتر با تکیه بر این تجربیات، بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن انواع قطعات و ماژولهای صنعتی را برای صنایع مختلف به کشور وارد کند.

واردات انواع کانکتور خاص، نظامی و هوافضا: الکام سنتر با دارا بودن مجوزهای لازم برای واردات قطعات خاص و نظامی می تواند انواع کانکتور مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت تامین کند.